"İnci Şirkətlər Qrupu" “YAŞAT” Fonduna yardım etdi - MƏBLƏĞ
"Ofisait" mağazalar şəbəkəsinin də daxil olduğu "İnci Şirkətlər Qrupu" QSC ölkəmizin ərazi bütövlüyünün müdafiəsi zamanı yaralananların və şəhid olanların ailələrinin təminatına dəstək məqsədilə yaradılmış “YAŞAT” Fonduna 30 min manat ianə köçürüb.
Xatırladaq ki, "İnci Şirkətlər Qrupu" bu ilin Mart ayında Koronavirusla Mübarizəyə Dəstək Fonduna 30 min manat, Sentyabr ayında isə Azərbaycan Ordusuna dəstək üçün Azərbaycan Respublikası Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna da 30 min manat ianə köçürmüşdür.
Eyni zamanda, şirkətin bir neçə əməkdaşı da torpaqlarımızın işğaldan azad olması uğrunda gedən döyüşlərdə iştirak etmək üçün ordu sıralarına qoşulub. Qismən səfərbərlik elanı ilə əlaqədar və könüllü döyüş bölgəsinə yollanmış hər bir şirkət əməkdaşının iş yeri və əmək haqqısı tam saxlanılıb, onların ailə üzvlərinə yardım edilib.