“Panda” boyaları Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna 10 min manat köçürdü
Muradlı M GROUP-a aid olan “Panda” boyaları Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna 10 min manat köçürübÖlkənin ən böyük rəng kataloquna malik, sevilən şirkəti “Panda” boyaları Azərbaycanın ərazi bütövlüyü uğrunda şiddətli döyüşlərdə iştirak edən əsgərlərimizə və hərbi qulluqçularımıza dəstək olmaq məqsədilə Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna 10 min manat köçürüb.
"Panda” boyaları bu şərəfli dövrdə Silahlı Qüvvələr Fonduna etdiyi maliyyə yardımı ilə ordumuzun daim yanında olduğunu bildirir.
Qeyd edək ki, “Panda” boyaları Binəqədi rayonunda yerləşən inşaat malları istehsalçısı və tədarükçüsü “Muradlı-M Group”a daxildir. “Muradlı-M MMC” ilk olaraq Azərbaycan Respublikasının suverenliyini qazandığı ildən etibarən Muradlı İnşaat mağazaları vasitəsilə müştərilərinə inşaat mallarının topdan satış mərkəzi kimi fəaliyyətə başlayıb.
Hazırda Panda boyaları markası adı altında istehsalat aparır , Azərbaycanın ilk mebel boyası LİNX boyanı , Panapol divar künclüyü və tavan göbəkliklərini müştəri ilə qovuşdurur. Həmçinin Türkiyənin GENÇ boya və verniklərinin, o cümlədən, bir çox uzaq şərq və Avropa şirkətlərinin bölgə distributoru kimi fəaliyyət göstərir. “Muradlı-M Group”un istehsal etdiyi məhsullar İSO 9001; 2008 keyfiyyət sertifikatına layiq görülüb.