Azərbaycanın elektronika mağazalar şəbəkəsi 30-cu mağazasını açdı!
(®) Ötən həftə Azərbaycanın ilk elektronika mağazalar şəbəkəsi Baku Electronics, Sumqayıt şəhəri Üzeyir Hacıbəyov küçəsi 216 ünvanında yerləşən mağazasının möhtəşəm açılış mərasimini qeyd edib.
Tədbir rəhbərliyin və Sumqayıt şəhər İcra Hakimiyyəti Başçısının birinci müavini Teymur Səmədovun çıxışlarından ibarət rəsmi hissə ilə başlayıb. Teymur Səmədov öz çıxışında Sumqayıt şəhərində belə bir mağzazanın açılmasının Sumqayıt şəhər sakinlərinin işlə təmin olunmasına bir dəstək olduğunu vurğulayıb.
Açılış mərasimi rəmzi lent kəsildikdən və rəsmi hissə bitdikdən sonra əyləncəli şou proqram və interaktiv hissə ilə davam edib. Mügənni Cinin çıxışı isə açılışı daha da yadda qalan və əyləncəli edib.
Sumqayıt şəhərində sayca ikinci olan Baku Electronics-də dünyanın ən məhşur brendlərinin böyük və kiçik məişət avadanlığlarını, televizor, mobil telefonlar, planşetlərini və minik vasitələrini sərfəli şərtlərlə əldə etmək mümkündür.
Xatırladaq ki, açılışa özəl olaraq avqust ayının 7-nə kimi müştəriləri inanılmaz fürsətlər gözləyir.
Noutbuk, aksessuar və minik vasitələri əldə etmək istəyənlər indi istədikləri məhsulları ilkin ödənişsiz və 18 ay faizsiz kreditlə əldə edə biləcəklər.
Bundan əlavə mobil telefonlar və planşetlər isə ilkin ödənişsiz və faizsiz 12 ay kreditlə təklif olunur.
Bu o deməkdir ki, müştərilər indi Samsung Galaxy S22 modelini ilkin ödəniş etmədən və 12 ay boyunca heç bir faiz ödəmədən əldə edə bilərlər.
Yeniliklər bununla bitmir, 500 manatdan yuxarı nağd və taksitlə alış edənlərə isə Tefal çayniki hədiyyə ediləcək.
Nəğd alış etmək istəyənlərə isə 50 %-dək endirim təklif olunur.
Xatırladaq ki, Baku Electronics artıq 28 ildir alıcılar üçün hər şeydən öncə yüksək keyfiyyətli məhsullar, etibarlılıq və güvən ifadə etməkdədir.
Elektronika və məişət texnikası bazarında aparıcı mövqe tutan Baku Electronics-in paytaxt və regionlarda artıq 28 mağazası, eyni zamanda elektron ticarət üçün www.bakuelectronics.az vebsaytı və əlaqə üçün 143 qaynar xətti fəaliyyət göstərir.