Kondisioner almağı planlayırsınızsa bu xəbəri mütləq oxuyun
(R) Hansı kondisoner daha yaxşı soyudur, bəs hansı kondisoner daha davamlıdır, hansı daha qənaətcildir, hansı daha səssizdir və yaxud da hansı kondisoner daha sərfəli və daha keyfiyyətlidir. İnsanaların istəyi hər zaman fərqli və hər zaman müxtəlif olur. Bu günkü bazarda hər bir müştərinin istəyinə cavab verən məhsullar az saydadır. Həm keyfiyyət, həm sərfəlilik və rahatlıq insanların ən önəmli istəkləri sırasındadır.
Kiçik bir araşdırma apardım. Bu gün Azərbycan bazarında iqlim avadanlığı və ya kondisioner sistemləri olaraq həddindən çox məhsul vardır. Bəs görəsən bu məhsulların içərisində müştərilərin bütün isətəklərini birləşdirən bir brend varmı?
Bu sualın cavabını AXU kondisonerlərini tanıdıqdan sonra verə bildim. Bəli var.
Bu gün inkişafda olan ölkəmizə biri birindən fərqli çeşiddə kondisionerlər idxal olunur. Çinin ən nəhəng şirkətlərindən biri olan AUX da artıq Azəbaycan bazarına təxminən 1 ay öncə daxil oldu və artıq əminliklə demək olar ki. Böyük rəğbət görün. Belə ki, qısa müddətdə artıq Azərbaycan bazarını fəth edib.
Bu brend ilə yaxından tanış olsanız görəcəksiniz ki, AUX -un bütün modelləri tam olaraq insanları düşünərək hazırlanmışdır. Hər bir çeşid müştəri məmnuniyyətinə və müştəri rahatlığına önəm verərək istehsal olunub . Elmin və texnologiyanın son nailliyyətlərini özündə birləşdirən AUX kondisionerləri xüsusi laboratoriyalar şəraitində 258 testdən keçərək istehsal edilir. Şaxtalı ( -7°C ~ -10 °C ) və isti ( + 43° ~ + 46 ° C ) temperaturlarda iş rejiminin, səs səviyyəsinin, daşınma zamanı zədələnmənin, boru sisteminin hermetikliyinin, ekoloji cəhətdən zərərsizliyinin, qənaətliliyinin, hava miqdarının, məhsuldarlığının və bir sıra sadalanmayan parametrlərinin yoxlanılması AUX kondisionerlərinin keyfiyyətinin təcəssümüdür.
Bu mərhələlərdən və testlərdən keçərək istehsal olunan kondisionerlər normalda baha olmalıdır , amma son dərəcə avtomatlaşdırılmış ağıllı istehsal xətti ilə yaradılan bu kondisionerlər çox sərfəli qiymətlərlə müştərilərə təklif olunur.
Bu kondisonerlər hər bir müşətərini təkcə öz yüksək keyfiyyəti ilə deyil, ən sərfəli qiymətləri ilə də sevindirəcək. Yeni alacağınız kondisoner qoy AUX markasından olsun .Bu həm rahat, həm sərfəli, həm də etibarlı bir seçim olacaq.