Bakıda “sürətli” market açıldı
“Azərbaycan Supermarket” şirkəti ilk “Bravo Ekspress” marketini istifadəyə verib.
“Marja” xəbər verir ki, market Xaqani küçəsi 26/32 ünvanında keçmiş “Tahir 97” mağazasının yerləşdiyi obyektdə fəaliyyətə başlayıb.
“Bravo Ekspres – gündəlik alış-verişiniz üçün doğru ünvandır. Müştərilərimiz burada müxtəlif çeşiddə keyfiyyətli məhsulları minimum qiymətə əldə edə biləcək. Bundan başqa, yüksək səviyyəli və kassalarda sürətli xidmət müştərilərimizin komfortlu alış-verişi üçün əla imkanlar yaradır”,- şirkətin məlumatında deyilir.
“Azərbaycan Supermarket” şirkəti “Bravo Ekspress” şəbəkəsilə bütün Bakını əhatə etməyi planlaşdırır. Çünki onun əsas rəqibləri bu yol ilə gedirlər. Bakıda “OBA”, “Sərfəli” və “Rahat Topdan” şöbələrinin sayı sürətlə artır. Eyni zamanda ilk "Araz Express" istifadəyə verilirb. Bu gün şirkətlər iri supermarketdən daha çox, kiçik marketlər istifadəyə verməyə fokuslanıblar.