DəmirBank-dan “Hədiyyəli Yay” Əmanət kampaniyası
Artıq hədiyyə almaq üçün yeni ili gözləməyə ehtiyac yoxdur. Çünki DəmirBank-ın “Hədiyyəli Yay” kampaniyası başladı! Belə ki, DəmirBank-da əmanət yerləşdirən müştərilər yüksək faizlərdən əlavə Iphone 7 və digər dəyərli hədiyyələr də qazanacaq.
Kampaniyanın şərtlərinə uyğun olaraq əmanət yerləşdirən müştərilərə 1250 AZN dəyərinədək hədiyyə kuponu təqdim edilir. Bu kuponla “Soliton” mağazalar şəbəkəsinin filiallarına yaxınlaşıb istənilən məhsulun dəyərinin ödənilməsində istifadə edilə bilər.
Əmanətlər DəmirBank-ın istənilən filialında dollar və manat valyutalarında açıla bilər. Manatla yerləşdirilən əmanətlərə 18%-dək, dollarla isə 6%-dək gəlir təqdim edilir.
Kampaniya manatla 6 aydan 36 ayadək, dollarla isə 12 ayadək yerləşdirilmiş əmanətlərə şamil olunur.
Bundan əlavə, müştərilərə manat əmanətlərini illik 12% gəlirlə yerləşdirərək həm Əmanətlərin Sığortalanması Fondu tərəfindən sığortalanma, həm də hədiyyə qazanma imkanı verilir.