"Azəri-Med" yenə qalibdir - BU DƏFƏ 3 MİLYON MANAT ALIR
Milli Onkologiya Mərkəzi "Şüa avadanlıqlarına və digər tibbi avadanlıqlara texniki xidmətlərin göstərilməsi, ehtiyyat hissələrinin satın alınması" üçün keçirdiyi tenderi yekunlaşdırıb.
Marja xəbər verir ki, qalib şirkət "Azəri-Med" QSC-dir.
Milli Onkologiya Mərkəzi qalib şirkət ilə məbləği 2 milyon 999 min 448 manat olan müqavilə imzalayıb.
Bundan başqa, Milli Onkologiya Mərkəzi sentyabr ayından "Azəri-Med" QSC-ni 2 dəfə də tenderində qalib elan edib. Tibbi avadanlıqların satınalınması və Tibbi inventarların satınalınması tenderlərində bu şirkət qalib olub. Mərkəz "Azəri-Med" ilə müvafiq olaraq 1 milyon 947 min 221 manatlıq və 47 min 649 manatlıq müqavilələr imzalayıb.
Ümumilkdə, 2021-ci ildə "Azəri-Med" Milli Onkologiya Mərkəzinin keçirdiyi tenderlərdə 6 dəfə qalib olub və 34 milyon 744 min manatlıq müqavilələr imzalayıb. Ən böyük məbləğli müqavilə "Kimyəvi dərman preparatlarının, reaktivlərin və bəzi tibbi sərf materiallarının satınalınması" üzrədir - 23 milyon 586 min 957 manat.