"GoldenPay" şirkətinin əməkdaşı “Yüksəliş” müsabiqəsində qalib olub!
"GoldenPay" şirkətinin əməkdaşı Hüseynov Fəxri İslam oğlu 10-11 İyul tarixlərində “Baku Ekspo Mərkəzi”də keçirilən 11 min 760 nəfərin müraciət etdiyi 5 mərhələli “Yüksəliş” müsabiqəsində qaliblər sırasında yer almışdır.
F.Hüseynov 1984-cü il 12 Dekabr tarixində anadan olmuşdur. 2005-ci ildə Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universitetini Kompüter Riyaziyyatı ixtisası üzrə bitirib, 2008-ci ildə həmin universitetdə ixtisası üzrə Magistratura pilləsini bitirmişdir. F.Hüseynov 2019-cu il 21 Yanvar tarixindən etibarən "GoldenPay"ASC-də İnformasiya Texnologiyaları Layihələrinin idarə edilməsi üzrə menecer vəzifəsində çalışır.
Qeyd edək ki, “Yüksəliş” müsabiqəsi Prezident İlham Əliyevin 26 iyul 2019-cu ildə imzaladığı Sərəncamla intellektual səviyyəsi və idarəçilik bacarıqları yüksək olan perspektiv rəhbər şəxslərin müəyyən edilməsini, dəstəklənməsini və ölkədə kadr ehtiyatı bankının yaradılmasını təmin etmək məqsədilə təsis olunub.