Bakıda yeni formatda marketlər açılır -1 GÜNDƏ 3-Ü AÇILACAQ
“Azərbaycan Supermaarket” şirkəti daha 3 "Bravo"nu istifadəyə verməyə hazırlaşır.
"Marja" xəbər verir ki, martın 8-də Babək prospektində (Sərhədçi İdman kompleksindən yuxarıda), Qara Qarayev metro stansiyası yaxınlığında və Şərifzadə küçəsində (2 saylı Tibb kolleci ilə üzbəüz) "Bravo" marketi açılacaq.
Bravo-nun yeni fəaliyyətə başlayan mağazaları nə supermarket, nə hipermarket, nə də ki, ekspres market deyil. Yeni mağazalarımız "Convenience" formatda olacaq.
"Convenience" nə deməkdir?
"Convenience /kənˈviːnɪəns/ sözü latın mənşəli olub “convenire” sözündən götürülmüşdür, hansıki mənası razılaşmaq deməkdir. İngilis dilindən tərcümədə isə bu söz rahat, əlverişli və münasiblik mənalarını verir.
"Bravo-da biz müştərilərimizin ehtiyaclarının bizim üçün əhəmiyyətli olduğuna, hər bir ailə, fərd və sərfəli qiymətə yüksək keyfiyyətli məhsul əldə etmək istəyən hər bir şəxs üçün rahat və keyfiyyətlə xidmət göstərdiyimizə razıyıq.
Beləliklə, biz sürətlə inkişaf edən şəhərin tələbini rahatlıqla qarşılaya bilən Bravo Convenience kimi tanınan yeni market formatını istifadəyə veririk. Bravo, sizi Fransa və İngiltərənin eksklüziv məhsulları ilə yanaşı, rahat parkinq, mehriban və gülərüz işçi heyəti və rahat alış-veriş üçün imkanı ilə təmin edir.
Istər işdən evinizə qayıdan zaman ailəniz üçün vacib alış-veriş etmək, istərsə də işə gedərkən gün ərzində istədiyiniz bir məhsulu almaq olsun, bunlar üçün Bravo var. Supermarketdən daha kiçik ölçüdə olmasına baxmayaraq, bu market növü hər bir şəxsin gündəlik vacib tələbat məhsullarının satışını təmin edir. Canla-başla xidmətinizdə olan bütün işçi kollektivimizlə birlikdə hər birinizi Bravo-da gözləyirik!", - şəbəkədən bildirilib.