“Ofisait” 25-ci filialını açdı
Azərbaycan Respublikası regionlarının sosial-iqtisadi inkişafı ilə bağlı dövlət siyasətinin davamı olaraq “Ofisait” mağazalar şəbəkəsi rayonlarda məşğulluq səviyyəsinin artırılması və işsizliyin azaldılması istiqamətində hazırladığı strateji planını uğurla həyata keçirir. Ekoloji sağlam məktəb və ofis ləvazimatlarının satışını təşkil edən mağazanın növbəti filialı Göyçay şəhərində açılıb.
Şirkətin mətbuat xidmətindən "Marja"ya verilən məlumata əsasən, Göyçayda açılan filial mağazalar şəbəkəsinin 25-ci filialıdır. Bu münasibətlə “Ofisait”in bütün filiallarında 24-25-26 noyabr tarixlərində müxtəlif məhsullara 25%-dək endirim kampaniyası həyata keçiriləcək.
Topdan qiymətinə pərakəndə devizi ilə daha çox həmvətənlimizə yüksək keyfiyyətli xidmət göstərməyi qarşısına məqsəd qoyan “Ofisait” mağazalar şəbəkəsinin yeni filiallarının yaxın gələcəkdə respublikamızın digər rayonlarında da açılması nəzərdə tutulur. Qeyd edək ki, son 2 həftə ərzində Göyçay şəhəri daxil olmaqla Tovuz və Bərdədə mağazanın 3 yeni filialı açılmışdır.
“Ofisait” mağazalar şəbəkəsində satışı həyata keçirilən bütün məhsulları www.ofisait.com saytı vasitəsi ilə də əldə etmək mümkündür. Siz mənzil və ofislərinizdən internet vasitəsilə istənilən məhsulu sifariş verə bilərsiniz. Sifariş məbləğinin həcmindən asılı olmayaraq “Ofisait”in gülərüz və dinamik komandası Sizin sifarişinizi operativ olaraq qeyd etdiyiniz ünvana təslim edir. Ödənişlərin isə nəğd və online həyata keçirilməsi mümkündür.