Şirkət kənd təsərrüfatı texnika və avadanlıqlarını satır
Satış paketi həm böyük təsərrüfatlar, həm də fərdi fermerlər üçün istehsal gücünü artırmaq, sahə işlərini mexanikləşdirmək və əməliyyat xərclərini optimallaşdırmaq baxımından real imkan yaradır.(®) "Prime Cotton" şirkəti istehsal və təsərrüfat fəaliyyətinin optimallaşdırılması çərçivəsində Kürdəmir rayonunda yerləşən kənd təsərrüfatı təyinatlı texnika, aqreqat və su nasoslarını satışa çıxarır.
Satışa çıxarılan avadanlıqlar təsərrüfat işlərinin yüksək məhsuldarlıqla aparılması üçün istifadə olunmuş, funksional və texniki baxış üçün əlçatan vəziyyətdədir.
Ümumi olaraq 470 adda texnika və avadanlıq satışa təqdim edilir. Bu satış paketi həm böyük təsərrüfatlar, həm də fərdi fermerlər üçün istehsal gücünü artırmaq, sahə işlərini mexanikləşdirmək və əməliyyat xərclərini optimallaşdırmaq baxımından real imkan yaradır.
Satışa çıxarılan avadanlıqların əsas kateqoriyaları:
1. Traktorlar (MTZ)
2. Kombaynlar (Case 420)
3. Qoşqular (2PTS)