"ZirvədəSən" təcrübə proqramı başa çatıb - 21 iştirakçı “PAŞA Bank” ailəsinin üzvü olub
(®) “PAŞA Bank”ın "ZirvədəSən" təcrübə proqramı uğurla başa çatıb
Ölkənin aparıcı korporativ maliyyə institutu “PAŞA Bank”ın təqdim etdiyi “ZirvədəSən” təcrübə proqramının 58 iştirakçısı 3 ay müddətində peşəkar mentor dəstəyi almış, müxtəlif təlim sessiyalarında iştirak edərək bilik və bacarıqlarını artırmışdır.
Bu il proqramda yeni bir təşəbbüs həyata keçirilib. Belə ki, ötən ilin təcrübə proqramı iştirakçıları “buddy” kimi fəaliyyət göstərərək yeni iştirakçılara 3 ay boyunca dəstək olublar. Bu həm də proqramın əməkdaşlıq və birgə inkişaf dəyərinin güclü nümunəsidir.
Bağlanış mərasimində istedadların cəlb olunması və işə qəbul şöbəsinin rəhbəri Fidan Hüseynova proqram barədə ətraflı məlumat verib. Daha sonra İdarə Heyətinin sədrinin müavini/İdarə Heyətinin üzvü Bəhruz Nağıyev və İnsan Resursları üzrə baş direktor Zibeyda Hacıyeva çıxış edərək proqramın uğuru və davamlılığı barədə öz dəyərli fikirlərini təcrübəçilərlə paylaşıblar.
Tədbirin sonunda sertifikatlar təqdim olunub.
Proqramı uğurla başa vuran 21 iştirakçı artıq “PAŞA Bank” ailəsinin üzvüdür.