HONOR Azərbaycanda ilk rəsmi brend mağazasını açdı
Süni intellekt əsaslı ağıllı cihazlar və texnologiya ekosistemləri sahəsində beynəlxalq miqyasda tanınan HONOR, 12 iyul tarixində baş tutmuş Azərbaycandakı ilk rəsmi HONOR Brend Mağazasının uğurlu açılışını qürurla elan edir. Mağaza Bakının mərkəzində yerləşən 28 Mall ticarət mərkəzinin 1-ci mərtəbəsində fəaliyyət göstərir və bu, brendin regiondakı genişlənməsində mühüm mərhələ hesab olunur.
Açılış mərasimi HONOR-un Azərbaycan üzrə rəhbəri cənab Jing Xi və HONOR-un yerli bazardakı tərəfdaşı Irshad şirkətinin baş icraçı direktoru Aris Şixaliyev tərəfindən həyata keçirilib. Yeni mağaza HONOR-un mükəmməl xidmət və məhsullara birbaşa çıxış vizyonuna uyğun olaraq premium alış-veriş təcrübəsi təqdim edir.
“Azərbaycanda ilk HONOR Brend Mağazasının açılması bizim üçün əlamətdar hadisədir,” – deyə cənab Jing Xi bildirib. “Azərbaycan regionumuz üçün əsas bazarlardan biridir və biz müştərilərimizə brendimizin premium ruhunu əks etdirən, eyni zamanda ən son HONOR yeniliklərinə birbaşa çıxış təqdim edən yeni bir məkan təqdim etdiyimiz üçün qürur duyuruq. Bu açılış bizim inkişafımızın simvoludur və ölkəyə olan uzunmüddətli öhdəliyimizin göstəricisidir.”
Aris Şixaliyev, Irşad şirkətinin baş icraçı direktoru də açılışla bağlı fikirlərini bölüşüb:
“Biz bu yeni HONOR mağazasını brendin Azərbaycandakı mövqeyinin möhkəmləndirilməsi baxımından strateji bir addım kimi qiymətləndiririk — xüsusilə Bakı kimi dinamik bazarda. Eksklüziv tərəfdaş olaraq Irshad, HONOR-un innovasiya və keyfiyyətini daha geniş auditoriyaya çatdırmaq və brendin tanınması ilə satışların artmasına töhfə vermək istiqamətində səy göstərməkdə davam edəcək.”
HONOR Brend Mağazasında sizi nələr gözləyir?
Müasir və zövqlü dizayna sahib mağaza HONOR-un ən qabaqcıl məhsul seriyalarını təqdim edir. Müştərilər Magic, N və X seriyaları ilə yanaşı, AI funksiyaları ilə seçilən HONOR 400 Seriyası, müxtəlif planşet modelləri (klaviatura və stylus dəstəkləyən versiyalar daxil olmaqla), geniş çeşiddə noutbuklar, ağıllı saatlar və audio cihazlarla tanış ola biləcəklər.
Açılış Detalları: