"İmagro" şirkəti "Caspian Agro 2025" sərgisində iştirak edir
"İmagro" şirkəti "Caspian Agro 2025" sərgisində kənd təsəttüfatı sahəsində dünyanın məşhur brendlərinin texnikalarını nümayiş etdirir.(®) İmprotex Şirkətlər Qrupuna daxil olan İmagro şirkəti bir çox dünya brendini ölkımizə idxal edərək ölkəmizdə aqrar sektorun inkişafı üçün Kənd təsərrüfatı texnikalarının satış və servisini həyata keçirir.
Şirkət kənd təsərrüfatı üçün son texnoloji xüsusiyyətlərə və standartlara malik texnikaların istehsalında dünya liderləri olan Massey Ferguson, DONGFENG, EFE, Hattat və digər dünya brendlərinin respublikamızda rəsmi distribütorudur.
Həmçinin "İmagro" şirkəti, ən son texnoloji yeniliklərə və avropa standartlarına cavab verən avadanlıqlarla təchiz olunmuş “İmprotex İndustries” zavodunun ”Made in Azerbaijan” brendi ilə yerli istehsalı olan müxtəlif təyinatlı kənd təsərrüfatı qoşqularının, yarımqoşqularının, meyvə toplama platformasının, müxtəlif həcimli lafetlərin, yanacaq və su çənlərinin dövlət dəstəyi ilə satışını təşkil edir.
Bakı Expo Mərkəzində keçirilən XVIII Beynəlxalq Kənd Təsərrüfatı sərgisində İmagro şirkəti öz stendində aşağıdakı texnikaları təqdim edir: