“OBA” təltif olundu - Foto
(®) İqtisadiyyat Nazirliyində “Vergi xidməti – 25: Davamlı inkişaf və effektiv transformasiya” mövzusunda Forum təşkil olunub.
Forumda “OBA Market” MMC “Ticarət sahəsi üzrə məşğulluğun inkişafına töhfə verən” nominasiyası üzrə təltif olunub.
“OBA” marketlər şəbəkəsinin İdarə Heyətinin sədri Natəvan İbrahimova bu cür mükafat və təltiflərin qeyd olunan məşğulluğa dəstək yönündə addımların daha da artırılmasına xidmət etdiyini və bu sahəyə verilən töhfənin bu cür yüksək dəyərləndirilməsinin qürur hissi yaşatdığını qeyd edib^
"“OBA” marketlər şəbəkəsi olaraq daima məşğulluğa dəstək, kadrların inkişafı, özəllikliklə də regionlarda bu sahədə yüksək irəliləyişin olması fəaliyyətimizin prioritet istiqamətlərindəndir. Ötən il ərzində “OBA” olaraq 2 min insanın işlə təmin olunması məşğulluğa verdiyimiz töhfənin bariz nümunəsidir".
Təltifnaməni “OBA” marketlər şəbəkəsinin İdarə Heyətinin sədri Natəvan İbrahimovaya İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Dövlət Vergi Xidmətinin rəisi Orxan Nəzərli təqdim edib.