(®) Rəqəmsallaşmanı artıq həyatımızın demək olar ki, hər anında hiss etməyə başlayırıq. Keçmiş zamanlara nəzərən, indi hər şey yeni texnologiyalar sayəsində daha əlçatan və rahat olmuşdur. Bunun ən bariz nümunəsi də ənənəvi alış-verişin artıq yavaş-yavaş yerini onlayn alış-verişə verməsidir.Və bu tendensiya sürətlə genişlənir.Təkcə dünyada deyil, Azərbaycanda da bu dinamikanın şahidi oluruq. İnternet üzərindən məhsul tapmaq və sifariş etmək üçün sadəcə bir neçə dəqiqə və etibarlı bir internet bağlantısı kifayətdir
Azərbaycanda onlayn alış-veriş üçün populyarlıq qazanan platformalardan biri də Mymarket.az-dır. Bu platforma, həm satıcılar, həm də alıcılar üçün mükəmməl bir meydança təqdim edir. Satıcılar, fiziki mağazalara ehtiyac duymadan məhsullarını geniş bir auditoriyaya çatdıra bilərlər, alıcılar isə keyfiyyətli məhsulları sərfəli qiymətlərlə əldə etmək imkanına sahib olurlar.
Mymarket.az Platformasının Üstünlükləri
Mymarket.az sadəcə rahat alış-veriş imkanı ilə məhdudlaşmır. Platforma, müxtəlif kateqoriyalarda elan yerləşdirmək və axtarış etmək imkanı verir. Satıcılar olduqları yeri tərk etmədən məhsullarını elanlar vasitəsilə satışa çıxara bilər, Azərbaycanın dörd bir tərəfindəki potensial müştərilərə çatdıra bilərlər. Alıcılar isə bir platforma vasitəsilə istədikləri məhsulları, keyfiyyətli şəkildə və sərfəli qiymətlə tapa bilərlər.
Mymarket.az-ın təklif etdiyi əsas imkanlardan biri, platformanın partnyorluqlar çərçivəsində istifadəçilərinə xüsusi endirimlər təklif etməsidir. Bu, eyni keyfiyyətdə məhsulları daha sərfəli qiymətlərlə əldə etmək imkanı yaradır.
Bundan əlavə, saytın və mobil tətbiqlərin istifadə rahatlığı da platformanın üstün cəhətlərindən biridir. Sadə və sürətli qeydiyyat prosesi istifadəçilərə qısa zamanda alış-verişə başlamaq imkanı verir.Yəni siz həm mymarket.az saytına daxil olaraq,həm də Play Store və App Store vasitəsilə mymarket.az tətbiqini yükləyərək platformadan istifadə etməyə başlaya bilərsiniz.
Satıcılar Üçün İdeal Seçim
Mymarket.az, online mağazasını qurmaq istəyən sahibkarlar üçün də ideal seçimdir. Platforma, yeni biznes hesablarını ilk 30 gün ərzində pulsuz təqdim edir və VIP elanları daha sərfəli qiymətlərlə yerləşdirmək imkanı yaradır.
Hazırda davam edən "Xoşgəldin" kampaniyası çərçivəsində təqdim olunan güzəştlər:
Böyük biznes sahibləri üçün: