Yeni yaradılan kosmetika və ətriyyat mağazaları bu şirkətə bağlı ola bilər
Şöbələrinin sayı sürətlə artan “Olivia Beauty & Care" multibrend mağazalar şəbəkəsi "Kontakt Home" mağazalar şəbəkəsinin sahibinə bağlı ola bilər.
Marja-ya verilən məlumata görə, mağazalar şəbəkəsi "Kontakt Home" tərəfindən inkişaf etdirilir. “Olivia Beauty & Care" üçün işçilərin işə qəbulunun "Kontakt Home" tərəfindən aparılması da bu iddiaları təsdiqləyir.
2013-cü ildən elektronika, məişət texnikası və mebellər təklif edən "Kontakt Home" brendi "ABC Telekom" şirkətinə məxsusdur.
Xəbər verdiyimiz kimi, Azərbaycanda "Olivia Beauty&Care" adlı kosmetika və ətriyyat mağazaları şəbəkəsinin sürətlə böyuməsi diqqəti çəkir. Təxminən son 3 ay ərzində brendin 5 mağazası istifadəyə verilib. İlk "Olivia Beauty&Care" mağazası ötən ilin dekabr ayının sonuna yaxın Bakıda, Fizuli küç 75B ünvanında (28 Mall-ın yaxınlığında) istifadəyə verilib. 2023-cü ilin Yanvar ayının əvvəlində 2-ci "Olivia Beauty&Care" mağazası Bakıxanov qəsəbəsində, Şamil Kamilov küçəsi 15 D ünvanında açılıb. Şəbəkənin 3-cü mağazası isə Fevral ayının sonuna yaxın, Nərimanov rayonu, Təbriz küçəsi 97 ünvanında (Metropark-ın yaxınlığında) işə düşüb. 4-cü "Olivia Beauty&Care" mağazası isə Martın 6-sında Bakının Nizami rayonunda, Qara Qarayev metrosu yaxınlığında açılıb. 5-ci "Olivia" mağazası 28 Mart tarixində 8-ci mkr, S.S.Axundov küçəsi 2 (Azadlıq m/st yanı) ünvanında istifadəyə verilib. Şəbəkənin növbəti mağazasının Şamaxıda açılacağı gözlənilir.