Bakı və regionlarda yeni elektronika mağazaları açılacaq - YENİ ŞİRKƏT
"ELİT. EO" MMC şirkəti Bakı və regionlarda (Şəki, İsmayıllı, İmişli, Cəlilabad, Masallı) yeni elektronika mağazaları açacaq.
Marja.az xəbər verir ki, mağazalar "Elit Optimal" adı altında istifadəyə veriləcəkdir.
Əvvəllər "Optimal" adı ilə fəaliyyət göstərmiş mağazalar da yenilənir. Fəaliyyətini dayandırmış "Optimal" mağazaları "Elit Optimal" adı ilə fəaliyyətini davam etdirəcəklər.
"Mağazalarımız hal-hazırda yenilənir. Qısa zamanda yenidən fəaliyyətə başlayacaq",- Şirkətdən bildirilib.
Qeyd edək ki, "ELİT. EO" MMC 05.01.2023-cü il tarixində dövlət qeydiyyatına alınıb. 1000 manat nizamnamə kapitalı olan şirkətin ditektoru Lado Jobava-dır. "ELİT. EO" MMC-nin hüquqi ünvanı Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Akademik Həsən Əliyev, ev 4/189-dur.
Qeyd edək ki, əvvəllər "Optimal" mağazalar şəbəkəsinə "Optimal Elektronika" şirkəti nəzarət edirdi. Bildirilirdi ki, “Optimal Elektronika” MMC şirkəti 1997-ci ildə yaranmışdır. Azərbaycanda BOSCH, Vestel, Samsung, Toshiba, Simfer, Carrier, Singer, Eksen, Aldora (mebel), Konfor (mebel) brendlərinin rəsmi distribyutorudur.
Yeni istifadəyə verilmiş elitoptimal.az saytında mağazaların sahibinin "ELİT. EO" MMC ("Elit Optimal Elektronika") olduğu qeyd edilib.