Veysəloğlu Şirkətlər Qrupu və “ASAN Radio”: “YAXŞI Kİ, DEDİN” İlk veriliş 6 sentyabr saat 18:05-də efirə gedəcək
(®) Marketdən məhsul alarkən onun keyfiyyətli olub-olmadığına necə əmin ola bilərik? Həqiqətən qiymət keyfiyyətlə düz mütənasibdirmi? Yediyimiz qidalar xarici görünüşümüzə nə dərəcədə təsir göstərir? Keyfiyyətsiz məhsulla rastlaşdıqda nə edə bilərsiniz?
Bu və digər maraqlı suallara hər həftənin çərşənbə axşamı saat 18:05-də “ASAN Radio”da yayımlanacaq “Yaxşı ki, dedin” verilişində cavab tapacaqsınız. Verilişin təkrarı cümə axşamı saat 14:05-də olacaq: https://www.youtube.com/shorts/ih8gcOJT39s
İlk verilişin qonağı Veysəloğlu Şirkətlər Qrupunun Biznesə Dəstək direktoru və keyfiyyətə nəzarət sahəsində böyük təcrübəyə malik Anar Cümşüdovdur. Bu günkü verilişin mövzusu aldığımız məhsulların keyfiyyəti haqqındadır. Digər qonaq qida eksperti Fərid Səfərov qida seçimi ilə bağlı rəy və tövsiyələrini bölüşəcək.
“Ləziz məsləhət” rubrikasını isə Veysəloğlu Şirkətlər Qrupuna daxil olan “Xonça” Şirniyyat Fabrikinin İstehsalat Departamentinin müdiri, beynəlxalq dərəcəli jüri və beynəlxalq dərəcəli usta Rəhman Ələkbərov təqdim edəcək.
Veriliş boyunca keçiriləcək müsabiqələrdə qalib gələn iştirakçı “Araz” supermarketlər şəbəkəsindən hədiyyə kartı qazanacaq.
Veysəloğlu Şirkətlər Qrupu və “ASAN Radio”nun birgə verilişi cəmiyyətimizi və ekspert icmasını qida keyfiyyəti, tədarük zənciri, müştəri hüquqları, sağlam həyat tərzi mövzularında maarifləndirmək məqsədi daşıyır.
“Yaxşı ki, dedin” verilişini həmçinin Veysəloğlu Şirkətlər Qrupu və “ASAN Radio”nun rəsmi feysbuk səhifələrində izləyə və şərh bölməsinə suallarınızı ünvanlaya bilərsiniz.