“AS Group Investment” şərkiti əməkdaşları ilə birlikdə şəhər daxili iməcliyinə qatıldı
2 aprel, 2022-ci il tarixində “AS Group Investment” şirkəti özünün “Renessans Palace” Yaşayış Kompleksi və onun ətrafı boyunca olan ərazilərində əməkdaşları ilə birgə iməclik təşkil edib.
Şirkət Bakı Şəhər İcra Hakimiyyətinin paytaxtda ümumşəhər daxili iməcliyinin keçirilməsi qərarına qatılaraq kompleksə məxsus ictimai-iaşə obyektlərinin ətraf;nda, fasad və vitrinlərində təmizlik və səliqə-səhman işlərini yerinə yetiriblər.
Qeyd edək ki, “Renessans Palace” Bakının 1,5 hektarlıq park-həyətinə sahib yaşayış kompleksidir. Kompleksin park-həyətindəki bütün yaşıllıqlar, ağaclar, və güllər təckə xüsusi iməclik günlərində deyil, hər gün qorunaraq bağbanlar tərəfindən onlara xüsusi qulluq göstərilir.
“AS Group Investment” şirkəti və onun digər layihələri haqqında daha ətraflı məlumat almaq üçün www.asgroup.az saytına daxil ola bilərsiz.