Bizim Market və Babək pr Maşın bazarı Fonda pul ayırdılar - MƏBLƏĞ
Azərbaycan Respublikası Prezidenti İlham Əliyevin müvafiq Fərmanı ilə yaradılmış Koronavirusla Mübarizəyə Dəstək Fonduna "Bizim Market" MMC və "Üzeyir-2" Kiçik Müəssisəsi (Babək pr Maşın bazarı) tərəfindən 60 min manat ianə ayrılıb.
Şirkətdən verilən məlumatda qeyd olunur ki, biz şirkət olaraq ictimai borcumuzu, Korporativ Sosial Məsuliyyət öhdəliklərimizi hər zaman qürürla həyata keçirir və bu istiqamətdə atılan bütün addımlara dəstək oluruq.
Bundan əlavə Ümumdünya Səhiyyə Təşkilatı tərəfindən qlobal pandemiya elan olunan koronavirus infeksiyasının Azərbaycan ərazisində yarada biləcəyi təhlükənin qarşısının alınması məqsədilə Bizim Market-in bütün mağazalarında, şirkətinin mərkəzi ofis və anbarında mütəmadi olaraq dezinfeksiya işləri və profilaktik tədbirlər həyata keçirilir.
Qeyd edək ki, 20 ildir Azərbaycan bazarında fəaliyyət göstərən Bizim Marketin Bakı və Xırdalan şəhərlərində 14 mağazası ənənəvi rejimdə fəaliyyət göstərir. Bununla yanaşı Pandemiya dövründə evlərə çatdırılma xidməti həyata keçirilir.