“Baku Electronics” koronavirusla mübarizəyə vəsait ayırdı
Azərbaycanın ən böyük elektronika mağazaları şəbəkələrindən biri olan “Baku Electronics” Prezident İlham Əliyevin müvafiq Fərmanı ilə yaradılmış “Koronavirusla Mübarizəyə Dəstək Fondu”-na yardım edib. Məlumata görə, qurum "COVID-19"-la mübarizəyə dəstək məqsədilə fonda 50 min manat məbləğində vəsait köçürüb.
Şirkət rəhbərliyindən bildirilib ki, artıq bir müddətdir ki, alıcıların sağlamlığı və təhlükəsizliyi üçün bütün mağazaların girişində dezinfeksiya məhlulu yerləşdirilib. Koronavirusla mübarizə məqsədilə bütün mağazalar mütəmadi olaraq dezinfeksiya olunur və işçi personala da maskalar paylanılıb. Şirkət evdən çıxmaq istəməyən alıcılar üçün online satış və pulsuz çatdırma da təklif edir.
Qeyd edək ki, 25 illiyini qeyd etmiş “Baku Electronics” şirkətinin bütün Azərbaycan boyunca 18 mağazası fəaliyyət göstərir.