Bolkart “Gənclər Günü”ndə gəncləri sevindirir
Nağdsız ödənişlərin stimullaşdırılması istiqamətində mühüm işlərə imza atan ölkənin aparıcı bankı Bank of Baku, Gənclər Günü münasibətilə ölkənin ilk taksit kartı olan Bolkart müştərilərinə özəl olaraq yeni kampaniyalara start verir.
“Gənclər Sevinsin” şüarı altında keçirilən aşağıdakı kampaniyalarda Bolkart Gənc debet və ya Bolkart Gənc taksit kart sahibləri iştirak edə bilər:
1. Muzeylərdə 100% BAL!
01 – 02 fevral 2020-ci il tarixlərində Bolkart Gənc kartı ilə “Qız Qalası” və “Şirvanşahlar Sarayı” muzeylərinə bilet alan Bolkartlılar, aldıqları biletin dəyəri müqabilində 100% BAL (CashBack) qazanacaq.
Qeyd edək ki, 1 BAL = 1 AZN dəyərindədir və BAL-lar Bank of Baku-nun bütün Bolkart partnyor mağazalarında alış-veriş üçün keçərlidir.
2. Kino bileti alana Popcorn HƏDİYYƏ!
Park Cinema kinoteatrlarında bilet alan Bolkart Gənc debet və ya taksit kart sahiblərinə aldıqları hər bir biletə görə 1 ədəd popcorn HƏDİYYƏ olunacaq. 01 – 02 fevral tarixlərində keçərli olan kampaniya pos-terminal vasitəsilə edilən ödənişlərə şamil olunur.
Qeyd edək ki, Bank of Baku 14 fevral – Sevgililər Gününə özəl olaraq kampaniya elan edir. Belə ki, 01 – 10 fevral tarixlərində Bolkart taksit və ya debet kartı ilə ən çox alış-veriş etmiş bir Bolkartlı Bank of Baku-dan Gate25 restoranına 200 AZN dəyərində hədiyyə kuponu qazanacaq.
Kampaniyalar haqqında daha ətraflı məlumatla www.bolkart.az saytına daxil ola, Bolkartın rəsmi facebook səhifəsini - www.facebook.com/Bolkart izləyə və ya Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edə bilərsiniz.