“SAT Forum”a biletlər artıq satışda - QİYMƏT
23 Fevral Holiday İnn oteldə biznes sahiblərini və satış/marketinq mütəxəssislərini birləşdirən SAT FORUM keçiriləcək.
Forumun məqsədi biznesin inkişafı, satışın stimullaşdırılması, effektiv satış strategiyası istiqamətlərinin müəyyən olunması və bu sahə üzrə ixtisaslaşan mütəxəssislərin müzakirəsi üçün platforma yaratmaqdır.
Satış forumundan müxtəlif sferalarda çalışan mütəxəssislər dəyərli təcrübələrini paylaşacaq. Tədbirdə 360 nəfərədək yerli mütəxəssisin iştirakı planlaşdırılıb.
SAT FORUM satış texnikaları və alətləri, satışın idarəetməsi üzrə 2 paneldən ibarət olacaq. Hər paneldə 1 moderator və 4 spiker olmaqla toplamda 11 nəfər mütəxəssis çıxış edəcək: Vüsal Əlisoy (Kontakt Home, Mebel Bölümünün Rəhbəri), Sarvan Aslanov (Alyans Tekstil, Satış Departamentinin Direktoru), Famil Alməmmədov (Marketinq və B2B, B2C, C2C, B2G, Distribüsiya Satışları üzrə konsultant), Əli Həşimli (Avromart, ), Elvin Əliyev (Retailor, Satış müdiri), Azad Qəhrəmanov (SAT Group, Baş Direktor), Ceyhun Tağıyev (The Coca-Cola Company, Əməliyyatlar Üzrə Menecer), İlkin Manafov (Mutfakçı, Sahibkar), Şəbnəm Süleymanova (Tufandag Mountain Resort Hotel), Zamiq Əliyev (Azgranata Dağıtım Şirkəti, Baş Direktor), Sənan Həsənov (Erickson Azərbaycan, Direktor).
Foruma giriş biletlədir. Biletin qiyməti 50 manatdır.