Azərbaycan və İsrail şirkəti birgə seminar keçirib - FOTOLAR
08 oktyabr 2018-ci il tarixində “Ehtiyatların İdarə olunması və Təchizat Zənciri üzrə Proqram Təminatı” seminarı uğurla baş tutub.
Seminar “Abak-Az Crowe Ltd” və “Rasner” (İsrail) şirkətlərinin birgə layihəsidir.
Seminarda bir sıra şirkətlərdən nümayəndələr iştirak ediblər.
Seminarda İdarəetmə Aləti təqdim edilib, daha sonra təqdim edilən proqramla bağlı müzakirələr aparılıb.
Azərbaycanda həyata keçirilən genişmiqyaslı islahatların yaratdığı yeni çətinliklər, müasir innovativ texnologiyalar əsasında həll olunur. Bura idarəetmə sahəsində yeni standartların təqdim olunması, xüsusən də logistika və müştəri xidməti, paylama sistemlərinin planlaşdırılması və optimallaşdırılması, ticarət agentlərinin idarə edilməsi, məcburi monitorinq və operativ uçot vasitəsilə daxil olan sifariş və ehtiyatların daşınması və marşrutlaşdırılması aiddir.
Dünyanın çoxsaylı böyük şirkətləri bu kimi problemlərin həlli üçün məhz təqdim edilən proqramlardan istifadə edirlər.
Təqdim edilən proqram real malların istehsal\tədarük həcminin və qalıqlarının bazarın tələbinə uyğun planlaşdırılması və onların istehlakçıya optimal marşrutla vaxtında çatdırılması idi. Proqramlar dünyanın ixtisaslaşmış aparıcı şirkətlərinin son məhsuludur.
Bu proqramlar bütün müasir Mühasibat Uçotu\ERP proqramlarına inteqrasiya olunur. ERP sistemlərindəki bənzər funksiyaları üstələyir.
Seminar haqqında bütün əlavə məlumatları aşağıda qeyd edilən linkə daxil olaraq əldə edə bilərsiniz:
Suallarınız olduğu təqdirdə bizimlə əlaqə saxlaya bilərsiniz: