Pulunuzu havaya uçurtmayın!
Pulunuzu boşa xərcləməyin, gündəlik əməliyyat həcmi 5.5 Trilyon dollar olan, dünyanın ən böyük maliyyə bazarına yatırım edərək qazanc fürsətlərindən yararlanın.
İndi hesab açmaq istəyirsinizsə: https://www.investaz.az
Yatırım biliklərinizin hansı səviyyədə olmasından asılı olmayaraq peşəkar tədrisçilərimiz ilə bu sahəni dərindən öyrənə bilərsiniz.
-Dərsləri sizə uyğun vaxtlarda təşkil edirik
-Dərs vaxtlarını öz şəxsi qrafikinizə uyğun seçə bilərsiniz. Sizin üçün sabit və dəyişkən qrafik təşkil edə bilərik.
-Başlanğıc səviyyədən peşəkar səviyyəyə kimi öyrədirik
-Sahə üzrə bilik və təcrübəsi olmayanları qısa zamanda öyrədir, müəyyən biliyə sahib olanlara isə peşəkarlıq səviyyələrini artırmaqda yardımçı oluruq.
-Sizə uyğun yatırım alətini seçməkdə kömək edirik
-Hər bir yatırım alətinin özünəməxsus özəllikləri var. Hansı yatırım aləti sizə daha uyğundur? Bunu birlikdə kəşf edə bilərik.
-Uğurlu ticarət qaydalarını öyrədirik
Maliyyə bazarlarında ticarət o qədər də mürəkkəb deyil. Ehtiyacınız olan tək şey tədris proqramımıza qoşularaq uğurlu ticarət üsullarını öyrənməkdir.
Ticarət zamanı hisslərinizi idarə etməyi öyrənin
Ticarət zamanı ən önəmli məsələlərdən biri də hisslərinizə sahib olmaqdır. Treyderlər adətən hansı xətaları edərlər? Sizə bunu öyrədəcəyik.