Ox yaydan çıxdı! Satış hədəflərinizə çatmaq lazımdır!
24 Fevral Pullman oteldə biznes sahiblərini və satış/marketinq mütəxəssislərini birləşdirən SAT FORUM keçiriləcək.
Forumda ötən illərin təcrübəsi, yeni il üçün düzgün hədəflərin qoyulması və bu hədəflərə çatmaq üçün effektiv hesab edilən alətləri müzakirə ediləcək.
Satış forumundan müxtəlif sferalarda çalışan mütəxəssislər dəyərli təcrübələrini paylaşacaq. Tədbirdə 500 nəfərədək yerli mütəxəssisin iştirakı planlaşdırılıb.
SAT FORUM FMCG; satış sistemi, satış alətləri və satış komandasının formalaşdırılması üzrə 3 paneldən ibarət olacaq. Hər paneldə 1 moderator və 3 spiker olmaqla toplamda 12 nəfər mütəxəssis çıxış edəcək: Anar Bayramov (Azgranata ticarət və dağıtım şirkəti, Baş Direktor), Kıvanc Yaycılı (Sirab, Kommersiya Direktoru), Ümit Solak (Azərsun, Marketinq Direktoru), Anar Məmmədov (Nestle Azərbaycan, Biznes İnkişafı üzrə Direktor), İlkin Manafov (PhD), Əli Xəyyam (Mobitel, Marketinq Direktoru), Samir Axundov (Antaris, Kommersiya müdiri), Elmir Qasımov (ERA Araşdırma mərkəzi, Direktor), Cəlal Eynullayev (Azərsun Akademiyası, Direktor), Azad Qəhrəmanov (SAT GROUP, Direktor), Təbriz Hacıyev (CİBS, Direktor), Xəqani Səfərov (Gilan Holding, İnsan Resursları üzrə koordinator)
Foruma giriş biletlədir. Biletin qiyməti 30 manatdır.