Tam yeni Toyota Hilux artıq Toyota Abşeronda
(®) Toyota-nın pikap seqmentində qlobal etibarlılıq simvolu olan tam yeni Toyota Hilux artıq Toyota Abşeron Mərkəzi satış mərkəzində təqdim olunub. Yenilənmiş model güc, funksionallıq və təhlükəsizlik baxımından daha da təkmilləşdirilib.
Yeni Toyota Hilux müasir və daha aqressiv eksteryer dizaynı ilə seçilir. Yenilənmiş ön barmaqlıq, LED ön və arxa işıqlandırma elementləri, eləcə də gücləndirilmiş kuzov konstruksiyası avtomobilin həm görünüşünü, həm də dözümlülüyünü artırıb. Model ağır iş şəraiti və yolsuzluq üçün uyğunlaşdırılmaqla yanaşı, gündəlik istifadədə də rahatlıq təqdim edir.
Texniki göstəricilərə görə, yeni Hilux güclü və qənaətcil dizel mühərriki, mexaniki transmissiya və 4x4 tam ötürücü sistemi ilə təchiz olunub. Avtomobil yüksək dartma qabiliyyəti, stabillik və idarəetmə nəzarəti təmin etməklə müxtəlif yol şəraitlərində etibarlı performans nümayiş etdirir. Təkmilləşdirilmiş asqı sistemi həm yüklə, həm də yolsuzluqda sürüş komfortunu artırır.
Salon hissəsində funksionallıq və rahatlıq ön plana çıxarılıb. Müasir multimedia sistemi, rəqəmsal alətlər paneli, sükan üzərindən idarəetmə imkanları və sürücü üçün geniş baxış bucağı təqdim olunub. Model eyni zamanda Toyota Safety Sense təhlükəsizlik paketinə daxil olan aktiv təhlükəsizlik sistemləri ilə təchiz edilib.
Tam yeni Toyota Hilux Toyota Abşeron satış mərkəzində rəsmi zəmanət və servis dəstəyi ilə müştərilərə təqdim olunur. Model artıq satışdadır və test-drive üçün əlçatandır.
Toyota Abşeron, Group Motors şirkətinə məxsus rəsmi diler olaraq, müştərilərinə etibarlı avtomobil seçimləri və uzunmüddətli xidmət təqdim etməyə davam edir.