"Çinar Park"ın ofis icarəsindən qazancı məlum olub
Ofislərin icarəsi xidmətlərini göstərən "Çinar Park" QSC 2023-cü ili 2 milyon 973 min manat xalis mənfəət ilə başa vurub. Şirkət 2022-ci ili 2 milyon 748 min manat xalis mənfəət ilə bağlamışdı. Beləliklə, 2022-ci illə müqayisədə 2023-cü ildə "Çinar Park"ın xalis mənfəəti 225 min manat və ya 8,2% artıb.
Marja.az xəbər verir ki, "Çinar Park" QSC-nin əsas əməliyyat gəlirləri 2022-cil ildə 6 milyon 91 min manat ikən, 2023-cü ildə 7 milyon 179 min manata yüksəlib (1 milyon 88 min manat və ya 17,7% artıb).
31 dekabr 2023-cü il tarixində "Çinar Park" QSC 35 milyon 6 min manat cəmi aktivlərə, 21 milyon 217 min manat cəmi kapitala malik olub. Şirkət 2022-ci ilin sonunda 19 milyon 729 min manat cəmi aktivlərə və 14 milyon 35 min mnaat cəmi kapitala malik idi.
"Çinar Park" QSC şirkəti Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, Z.Bünyadov pr. 1965 (Əhməd Rəcəbli və Dərnəgül şossesinin kəsişməsi) ünvanında yerləşən “Çinar Park Biznes Mərkəzi”ni idarə edir.