PAŞA Holding “Startup World Cup”a sponsor oldu
19 sentyabr 2024-cü il tarixində ADA Universitetində keçiriləcək “Startup World Cup” yarışması, qlobal miqyasda ən nüfuzlu startap müsabiqələrindən biri kimi tanınır. PAŞA Holding, bu möhtəşəm yarışmanın əsas tərəfdaşlarından biri olaraq, innovasiya və sahibkarlığın inkişafına verdiyi dəstəyi bir daha nümayiş etdirir.
Bu prestijli tədbirin təşkilatçıları “Technovate Investments” və “Pegasus Tech Ventures” şirkətləridir.
PAŞA Holding, Azərbaycanın iqtisadi və biznes sahəsindəki təsirini genişləndirmək məqsədilə, yalnız müasir texnologiyalar və innovativ həllər təqdim etməklə kifayətlənmir, həm də gənc sahibkarların və startapların inkişafını dəstəkləməyə xüsusi diqqət yetirir. Şirkət, sahibkarlığın inkişafına verdiyi dəstək vasitəsilə ölkəmizin qlobal iqtisadiyyətə inteqrasiyasını təşviq edir və yeni biznes imkanlarının yaradılmasında önəmli rol oynayır.
“Startup World Cup” yarışmasında iştirak etmək, PAŞA Holding-in qlobal miqyasda innovativ ideyaların təşviqinə verdiyi töhfəni və Azərbaycanın startap ekosisteminin beynəlxalq səviyyədə tanınmasını təmin etmək məqsədini bir daha vurğulayır. Şirkət, bu tədbirdəki tərəfdaşlığı vasitəsilə, gənc sahibkarların beynəlxalq bazarlara çıxışını asanlaşdırmaq və onların layihələrinin inkişafını sürətləndirmək üçün geniş imkanlar yaradır. Beləliklə, PAŞA Holding, yalnız iqtisadi inkişafın deyil, həm də yaradıcı ideyaların və müasir biznes yanaşmalarının yayılmasına yönəlmiş strateji addımlar ataraq, ölkəmizin dünya biznes arenasında daha da möhkəmlənməsinə kömək edir.
PAŞA Holding, müasir texnologiyaların tətbiqi və innovativ yanaşmaları ilə hər zaman biznes mühitini inkişaf etdirməyə çalışır. “Startup World Cup” yarışmasında iştirak, PAŞA Holding-in qabaqcıl vizyonunu və gənc sahibkarlara verdiyi dəyəri əks etdirir. Şirkət, startapların və innovativ ideyaların dəstəklənməsi ilə, Azərbaycanın qlobal iqtisadiyyatda daha güclü mövqeyini təmin etməyi hədəfləyir.
Şirkətin fəaliyyət sahələri daha ətraflı məlumatı https://www.pashaholding.az/ rəsmi internet səhifəsindən və sosial media səhifələrindən əldə edə bilərsiniz.