“PAŞA Bank“ “Best Private Bank” mükafatı ilə təltif olunub
(®) Azərbaycanın aparıcı korporativ maliyyə institutu “PAŞA Bank” “Global Finance" nəşrinin keçirdiyi “World’s Best Private Banks” müsabiqəsində "Best Private Bank in Azerbaijan 2024" nominasiyasında qalib gəlib.
ABŞ-ın Nyu York şəhərində bu mükafatların təntənəli təqdimetmə mərasimi keçirilmişdir və mükafat “PASHA Private Banking” blokunun baş direktoru Aqşin Mirzəzadəyə təqdim edilmişdir.
Tədbirdə çıxış edən Mirzəzadə Azərbaycan bazarında xidmət göstərən ilk yerli “private banking” institutu kimi “PASHA Private Banking” prioritetləri, strategiyası və fəaliyyət fəlsəfəsi haqqında danışıb.
““PASHA Private Banking” olaraq əsas prioritetimiz güclü və uzunmüddətli əlaqələr qurmaq, müştəriyə özəl xidmət göstərmək, tam məxfiliyi təmin etmək və geniş çeşiddə investisiya xidmətləri təqdim etməkdir. Bir sözlə, “PASHA Private Banking” fəlsəfəsinin təməlində etimad, məxfilik və müştəriləri maliyyə rahatlığı ilə təmin etmək və kompleks həlləri təqdim etmək öhdəliyi dayanır. Bizim başlıca məqsədimiz müştərilərimizin həyatını asanlaşdırmaq, sərvətlərini artırmaq və gələcək nəsillərə ötürməkdir,” deyə, Mirzəzadə bildirib.
O bildirib ki, “PASHA Private Banking” beynəlxalq təcrübəni mənimsəyərək və yerli bazarın xüsusiyyətlərini nəzərə alaraq, müştərilərlə uzunmüddətli və etibarlı əlaqələr qurub, onların məqsədlərinə uyğun fərdi və fərqli yanaşma əsasında maliyyə xidmətləri və məhsullarını yüksək keyfiyyətlə təqdim edir.
“PASHA Private Banking” ilk dəfə “private banking” yanaşmasını Azərbaycanda tətbiq edib,” o bildirib.
Artıq 9-cu dəfə keçirilən müsabiqə çərçivəsində müxtəlif seqmentlərdə təmsil olunan bankların fəaliyyəti "Global Finance" nəşri tərəfindən hərtərəfli təhlil edilərək, qiymətləndirilir. Bu mükafat bankların fəaliyyətinin dayanıqlı inkişaf prinsiplərinə, beynəlxalq standartlara uyğun aparılmasına, innovativ məhsul və xidmətlərin tətbiqinə və digər nailiyyətlərə görə təqdim olunur.
“PASHA Private Banking” xidmətləri haqqında ətraflı məlumat almaq və təklif etdiyi üstünlüklərdən və imtiyazlardan yararlanmaq üçün bu linkə keçid edin.