“Bakı Engineering Supplies Ltd” - İnkişaf və təchizatda güvənli seçim
(®) “Bakı Engineering Supplies Ltd” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti müxtəlif sənaye sahələri üçün məhsulların tədarükü üzrə yüksək keyfiyyətli xidmət göstərməklə Azərbaycan iqtisadiyyatının inkişafında mühüm rol oynayır.
Şirkət dünyanın müxtəlif yerlərində olan müəssisələrlə fəal əməkdaşlıq edir ki, bu da beynəlxalq əlaqələrin möhkəmlənməsinə və ölkəyə xarici investisiyaların cəlb edilməsinə təkan verir.
2009-cu ildə fəaliyyətə başlayan “Bakı Engineering Supplies Ltd” peşəkarlığı və müştəri məmnuniyyətinə sadiqliyi ilə qısa zamanda müştərilərin etibarını qazanmışdır. Bu gün şirkət Azərbaycanın iqtisadi mənzərəsinin, əsasən sənaye sahəsində, tərkib hissəsindən biridir.
Xüsusən, neft-qaz və enerji sənayesi, tikinti sektoru və digər sənaye sahələri üçün məhsulların tədarükü üzrə ixtisaslaşan “Bakı Engineering Supplies Ltd” iqtisadiyyatın əsas sektorlarının yenilənməsinə və davamlı inkişafında öz töhfəsini verir.
Onun qlobal bazarda iştirakı ixracın artımını dəstəkləyir və Azərbaycanın qlobal ticarətdə mühüm iştirakçı kimi mövqeyini möhkəmləndirməyə kömək edir.
Onuda qeyd edək ki, dəyişən dünya bazarı şəraitində baxmayaraq, təchizat üçün kompleks tədbirlər və keyfiyyət standartlarına yüksək səviyyədə diqqət yetirən "Bakı Engineering Supplies Ltd", Azərbaycan iqtisadiyyatının sabit büyüməsinə töhfə verərək innovasiyaları təşvik edir və rəqabət qabiliyyətini artırır.
“Bakı Engineering Supplies Ltd”