“Şahdağ Turizm Mərkəzi”nin məsləhətə ehtiyacı var - konsaltinq xidməti satın alır
Mədəniyyət və Turizm Nazirliyinin “Şahdağ Turizm Mərkəzi” Qapalı Səhmdar Cəmiyyəti Vergi işləri üzrə konsaltinq xidmətinin satınalınması məqsədilə kotirovka sorğusu elan edir.
“Marja” QSC-nin elanına istinadən xəbər verir ki, kotirovka sorğusunda iddiaçı kimi iştirak etmək istəyənlər Bakı şəhəri, Ceyhun Hacıbəyli küçəsi, 2-ci döngə, 2b nömrəli ünvana (əlaqələndirici şəxs: Kəmalə Süleymanova, telefon: (012) 4650945) müraciət edə bilərlər.
Kotirovka sorğusunda iddiaçı kimi iştirak etmək istəyənlər imzalanmış və möhürlənmiş kotirovka təkliflərini 4 avqust 2017-ci il saat 15.00-dan gec olmamaq şərti ilə təqdim etməlidirlər.
Göstərilən müddətdən gec təqdim olunan kotirovka təklifləri baxılmadan geri qaytarılacaqdır. Kotirovka təklifləri Bakı şəhəri, Ceyhun Hacıbəyli küçəsi, 2-ci döngə, 2b nömrəli ünvanda 7 avqust 2017-ci il saat 16.00-da açılacaqdır. İddiaçılar və onların səlahiyyətli nümayəndələri zərflərin açılış prosedurunda iştirak edə bilərlər.