“Rəqəmsal Transformasiya və Texnologiya Zirvəsi Forumu” keçiriləcək
İqtisadi İslahatların Təhlili və Kommunikasiya Mərkəzinin rəqəmsal layihələri olan Azexport.az portalı və Rəqəmsal Ticarət Qovşağı ilə Türkiyənin “ODS Consulting Group” şirkətinin birgə təşkilatçılığı əsasında “Rəqəmsal Transformasiya və Texnologiya Zirvəsi Forumu” keçiriləcək. Forum rəqəmsal transformasiya və elektron ticarətin yaratdığı imkanlar, iki ölkə arasında ticarət əlaqələrinin genişləndirilməsi və ixracın təşviqi məqsədi daşıyır.
Forum zamanı sahibkarlar üçün bir neçə istiqamət əsas götürüləcək:
-Azərbaycan və Türkiyənin ticarət sahəsində rəqəmsal transformasiyası;
-Alibaba.com saytının ixrac imkanları, istehsalın məhsuldarlığının artırılması yolları, müştərilərlə kommunikasiya;
-Onlayn satışda rəqəmsal həllərin tətbiqi, süni intellektin e-ticarət əməliyyatlarında rolu və istifadəsi sahəsində məlumatlılığın artırılması.
Müştəriyönümlü biznes strategiyasını qurmaq, rəqəmsal həllərdən istifadə edərək ixracı və səmərəliliyi artırmaq istəyən bütün şirkətləri 20 iyun 2023-cü il tarixində, saat 11.00-da onlayn formatda keçiriləcək Forumda iştirak etməyə dəvət edirik. Qeydiyyat artıq başlayıb. İştirak üçün təqdim olunan link vasitəsi ilə qeydiyyatdan keçə bilərsiniz: https://training.ereforms.org/